Info kasutavate küpsiste kohta

Küpsiste (cookie) kasutamine

Antud veebileht kasutab statistiliste andmete kogumiseks küpsiseid. Küpsis on teie veebilehitsejas väike tekstilõik, mis laetakse teie arvutisse, kui te mingit kindlat veebilehte külastate. Küpsised aitavad veebilehel meelde jätta teie tehtud valikuid meie lehel.
Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Küpsiste tüüp ja kasutamise eesmärk

Veebilehe haldaja kasutab püsivaid küpsiseid kasutaja eelistatud keelevaliku kohta. Nimetatu abil ei pea kasutaja iga kord veebilehel külastades enda keelevalikut uuesti valima. Samuti kasutab veebilehe haldaja Google Inc. (edaspidi “Google”) veebi analüüsimise teenust Google Analytics. Google Analytics kasutab püsivaid küpsiseid, teie arvutis salvestatud tekstifaile, mis võimaldavad analüüsida, kuidas te veebilehte kasutate. Teie veebilehe tegevuste kohta kogutakse meie jaoks statistikat, nt aitavad küpsised meil kindlaks teha veebilehe sisenemiste arvu, vaadatud alamlehekülgede arvu, meie veebisaitidel veedetud aja, riigi, piirkonna ja vajaduse korral linna, kus ühendus loodi, kui ka seda, millist veebibrauserit ja interneti teenuse pakkujat kasutati. Kogume andmeid statistilisel eesmärgil kui ka selleks, et kohandada veebilehte vastavalt teie vajadustele, et parandada selle atraktiivsust, sisu ja funktsionaalsust. Küpsised koguvad andmeid anonüümses vormis. Küpsised ei salvesta teie kohta isiklikku informatsiooni ega võimalda teie isikut tuvastada.

Kas küpsiste kasutamist saab keelata?

Jah, kõik veebibrauserid pakuvad võimalusi küpsiseid piirata ja kustutada. Sellisel juhul ei saa me garanteerida meie teenuste ootuspärast või korrektset toimimist. Küpsiste haldamise ja piiramise kohta saate rohkem teavet:

Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835

Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en

Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History

Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy

Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042

Te võite keelduda Google Analytics küpsiste kasutamisest, laadides ja paigaldades selleks loobumist võimaldava brauserilisandi: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en