Uste paigaldus ärikliendile.

Välisukse, siseukse, ukseliistude paigaldus

Pakume täislahendust:

Paigaldame nii ühe ukse, kui kümneid uksi suurtele arendustele.
Lisaks erinevatele ustele ja mõõdistamisele saab meie käest ka nõustamise, transpordi, uksepakud, ukseliistud, uksehinged, lukud, käepidemed ja üldse kõik, mis on seotud siseustega või välisustega.

Meie kogemustega meistrid paigaldavad just teile sobiva ukse.
Olgu see siis metallist või puidust, tule- või helikindel.

Paigaldus üle Eesti!

Iga olukord on erinev. Seetõttu on hea kasutada meie spetsialistide pikaajalisi kogemusi, et leida endale sobivad uksed. Kontakteeru spetsialistidega.

Teenused, mida pakume ärikliendile

Erinevad siseuksed ja välisuksed

Paigaldame nii puidust kui ka metallist uksed, tule- ja helikindlad uksed, niiskuskindlad uksed jm eriotstarbelised uksed, kui selle jaoks peaks olema vajadus. Lisaks saad meie käest kõik, mis ühe ukse külge peab käima – hinged, lävepakud, lukud, käepidemed, liistud.

Avade mõõdistamine

See on vajalik, et tuvastada ukse käelisus ja ukse avamisel segavad faktorid, et ei tuleks paigaldusel üllatusi. Tuleb võtta mõõdud mitme koha pealt. Mõõtmisel tuleb arvestada ka, et ukselengi mõlemale küljele ning üles peab jääma paigaldusvahe kiilude ja montaaživahu jaoks.

Uste transport objektile

Mugav on tellida uksed otse objektile. Uste korrektne pakendamine, transport ja hoiustamine. Kui oled meilt tellinud lisaks ustele ka transpordi koos paigaldusega, siis garanteerime uste nõuetekohase pakendamise, transpordi objektile ja kvaliteetse paigalduse. Jääb vaid suurepärase tulemuse nautimise rõõm!

Vana ukse demontaaž

Võtame vana ukse eest ja viime minema. Korraldame vana ukse objektilt äraviimist ja utiliseerimist. Demontaaži käigus jälgime hoolega, et maja konstruktsioon ei saaks viga.

Ukse paigaldus ettevalmistatud avasse

Uste paigaldusel tuleb valida õiged paigaldusvahendid, et uks saaks korrektselt ette. Las teevad selle töö ära oma ala spetsialistid.

Liistude paigaldus

Paigaldame liistud vastavalt soovile kas ühele poole ust või siis kahele poole. Liistud on hea panna paika samaaegselt ukse paigaldusega. Silmailu pakkuvad erineva värvuse, kuju ja mõõduga uksepiirdeliistud.

välisukse siseukse ukseliistude paigaldus transport objektile uste paigaldus ärikliendile

Kogemus suurte objektidega

Meil on kogemus suurte objektidega töötamisel – oleme koostöös tellijatega teinud nii tavapäraseid kui ka väga erilisi lahedusi.

Meie käest saad kõik, mis on seotud ustega. Paigaldame erinevaid siseuksi ning välisuksi.

Kõige parem on meie käest tellida täisteenus, siis on kindel, et tellitud siseuks või välisuks sobib sinna, kuhu ta on mõeldud ning on paigaldatud objektile õigeaegselt.

Teeme koostööd arendajatega ning suudame tagada korrektse tarne ja kvaliteetse töö teostuse. Sealjuures suudame suurtele kogustele pakkuda väga häid hindu.

Oleme olnud seotud unikaalsete projektidega ja paigaldanud kortermajale kõik siseuksed, välisuksed ja ustega kaasnevate piirdeliistude kogupikkus oli üle viie kilomeetri

Abiks mõned küsimused

Mis tuleks teha selgeks enne, kui hakkate uut ust valima.

• Millist ust Teil vaja on?
• Kas sise- või välisust?
• Kui suur on ava seinas, kuhu uks paigutatakse ( kõrgus, laius, sügavus) ?
• Kas uks on vasaku- või paremakäeline? (seistes ukse ees hingede poolel, kumma käega Te ust enda poole tõmmates avate?)
• Kas uksele on vajalik tulekindlusklass (nt. katlaruumi ukse puhul)?
• Kas uksele soovitakse ka helipidavust?
• Siseukse puhul- kas uks paigaldatakse niiskesse ruumi (vannituba)?
• Välisukse puhul- kas uks jääb päikese poole (vajalik tooni määramiseks)?
• Välisukse puhul- kas uks jääb suurte tuulte poole ja vajalik on ukse sulgur?
• Kas soovite ust klaasidega või ilma?
• Kas soovite tavalist või turvalukku?

Need on peamised näitajad ukse valimisel. Kui teate juba, kas soovite sise- või välisust, kui suur on ava seinas ja mis käelisusega ust vajate, siis kõik ülejäänud küsimused saame läbi arutada.

Aitame Teil leida sobivaima ja soodsaima ning toimiva lahenduse.

Paigaldame erinevaid siseuksi ning välisuksi

Välisuksed
Siseuksed
Ukseliistud

Meie kogemustega meistrid paigaldavad just teile sobiva ukse.
Olgu see siis metallist või puidust, tule- või helikindel.

Iga töö on erinev, seega soovitame teil meiega ühendust võtta ja oma soovidest täpsemalt rääkida. Samuti võite leida meie lehelt standardhinnakirja, kus on kirjas üldised hinnad meie teenustele.

Paigaldus üle Eesti!

Võtke meiega ühendust!

Kontaktivorm

Palun täitke järgmised väljad, et saaksime teie päringut kiiremas korras töötlema hakata.

Küsige julgesti, muidu ei saagi teada!

Palun valige ?